12.12.2017

«Ігри Героїв»: вони дивилися смерті у вічі, і смерть здалася першою

Источник: Національний корпус

19 грудня о 19:00 у київському Палаці спорту відбудуться міжнародні змагання з кросфіту, стронгмену, силового фітнесу та стрільби під назвою «Ігри Героїв». Цьогоріч на арені Палацу спорту змагатимуться найсильніші адаптивні атлети світу з Бразилії, США, Британії, Грузії, ОАЕ та інших країн. Участь в «Іграх Героїв» візьмуть українці, поранені на війні та під час подій Майдану.

Одним із учасників турніру стане кавалер ордена «За мужність», член команди нашого «Козацького Дому» Роман Линдов з позивним «Бобер». Роман отримав поранення руки під час подій Революції гідності. Минулого року наш побратим здобув «золото» в індивідуальних змаганнях, і цьогоріч не планує збавляти обертів.

«Ігри Героїв» – це не просто змагання, адже захід ставить на меті допомогти у моральній та фізичній реабілітації хлопців із важкими травмами. Учасники змагань доводять, що навіть найскладніші травми не здатні зупинити тих, хто прагне жити та не вміє здаватися.

Запрошуємо усіх небайдужих прийти на ці змагання, аби підтримати нескорених та своєю підтримкою примножити їхню жагу до перемог! Вхід вільний.

Новости раздела