20.10.2016

Маріуполь на міжнародній арені зі спортивного бального танцю

Источник: marsovet.org.ua

Україна, в рамках Всеукраїнської федерації танцювального спорту (ВФТС), є активним членом Міжнародної Федерації Танцювального Спорту WDSF (англ. World Dance Sport Federation (WDSF)), і проводить багато щорічних змагань таких як Ukrainian Open, а також чемпіонати світу зі спортивного бального танцю.

WDSF — це міжнародний керівний орган спортивного танцю, заснований 12 травня 1957 року, і визнаний Міжнародним олімпійським комітетом і Міжнародним параолімпійським комітетом, як окремий підрозділ, відповідальний за бальний спортивний танець на Олімпійських іграх.

Українські танцюристи помітні в світі. Одними із таких спортсменів України є талановита пара з м. Маріуполь – Владислав Довбиш та Олександра Устінова, які є вихованцями маріупольського танцювального центру, та навчаються у ЗОШ №47. Нещодавно, 18 жовтня 2016 року, вони повернулися з міжнародних змагань Chisinau Open 2016, які проходили у Молдові (Кишинів), тим самим відкрили для себе новий сезон у найвищій спортивній категорії Junior 1 Open Standard/Latin.

Владислав та Олександра доклали максимум старання і майстерності, та досягли «екватору» рейтингової таблиці, посівши 13 місце із 24 пар, тим самим гідно представили Україну серед дуже серйозних суперників з усієї Європи. Зараз юні спортсмени Маріуполя готуються до підкорення наступних танцювальних вершин!

Відкриті рейтингові змагання WDSF можуть судити тільки судді з міжнародною чинною ліцензією WDC. На Chisinau Open 2016 суддями у зазначеній категорії були Brenner Eugen (Австрія), Varnacov Artur (Молдова), Ivanov Kaloyan (Болгарія), Ivanov Valeri (Іспанія), Kappet Ivo (Естонія), Mosa Frederic (Франція), Sabanskaya Olga (Білорусь), Silde Alexey (Російська Федерація), Horacek Petr (Словакія).

Також на Chisinau Open 2016 вдалося поспілкуватися з кумирами та світовими лідерами у цьому виді спорту серед дорослих - Габіелем Гоффредо і Ганною Матус, двократними Чемпіонами Світу з латиноамериканської програми, які у цей вечір радували і надихали усіх своїм танцем!

Владислав Довбиш та Олександра Устінова займаються спортивними бальними танцями вже 6 років, головним тренером спортсменів є Микола Дерновий – засновник танцювального центру, який є членом Всеукраїнської федерації танцювального спорту.

 

 

Новости раздела