30.07.2016

Оформити закордонний паспорт можна буде у документ-сервісі «Готово!».

Источник: pasport.org.ua

Незабаром у центрі столиці на площі Лесі України, 1 (біля Київської облдержадміністрації) відкриється сервісний центр «Готово!».  Це заклад нового формату надання адміністративних послуг із використанням новітніх технологій, стандартів та законодавчих принципів. Інноваційний  документ-сервіс уже запрацював у тестовому режимі й має на меті змінити уяву людей про держустанови та викорінити побутову корупцію.

   Ініціатором та ідеологом нового проекту став Лев Парсхаладзе, перший заступник голови Київської ОДА. За його словами «Готово!» втілює прозорість і відкритість у наданні послуг. У будівлі немає кабінетів, перегородок, довгих і темних коридорів. Тут присутнє все те, що потрібно людині для гарного сервісу й комфорту – швидкі та якісні послуги, простір для дітей, затишне кафе, Wi-Fi й, навіть, виставка образотворчого мистецтва.

   Адміністративні послуги, що надаватимуться у сервісному центрі стосуватимуться реєстрації права власності, вирішення питань земельних, будівництва й архітектури, екології тощо.

   Крім того завдяки співпраці сервісного центру із державним підприємством «Документ» тут також оформлятимуть закордонний паспорт. Наразі у відділенні «Паспортного сервісу», що розміщений у будівлі «Готово!» тривають останні приготування до повноцінної роботи.

 

   Як і в решті 24-х Центрах обслуговування громадян України, тут можна оформити закордонний паспорт, як звичайний так і біометричний.  Цей процес проходитиме безпосередньо у «Готово!» й триватиме не більше 15 хвилин.

  Загальна система електронної черги дозволить отримувачу адміністративних послуг контролювати весь процес обслуговування. Приймати громадян з питань оформлення паспорта для виїзду за кордон будуть одночасно в 6 віконцях, 3 робочих місцях для фотографування й зняття біометричних даних. Також обладнано  місце для обслуговування людей з обмеженими можливостями та обслуговування батьків з малечею.

  Усі необхідні платежі здійснюватимуться через відповідний термінал. Тож клієнтові не потрібно буде шукати найближчі відділення банків

  Про готовність та час отримання закордонного паспорту та інших документів громадяни дізнаються через sms -повідомлення.

   Також тут можна буду замовити послуги з проставлення апостилю, отримати довідку про несудимість, оформити страховку.

Новости раздела