21.09.2017

Представники місцевої влади та мешканці Маріуполя зустрінуться на Форумі активних громадян

Источник: Міжнародний республіканський інститут

Запрошуємо всіх мешканців Маріуполя взяти участь у Форумі активних громадян, який відбудеться 22 вересня 2017 року, в ході якого громадяни та представники місцевої влади будуть залучені до діалогу та спільної роботи над вирішенням проблем, що існують у місті. Форум відбудеться з 9:00 до 15:50 в Адміністративно-діловому центрі металургійного комбінату імені Ілліча, вул. Семашко, 19, м. Маріуполь. Форум активних громадян є безкоштовним та відкритим для громадськості.

Форум покликаний сприяти більш глибокій та всебічній співпраці між муніципальною владою та громадянами, зосереджуючись на конкретних питаннях, які вони прагнуть вирішити.  Завдяки такому активному спілкуванню представників влади та громадян, Форум сприятиме впровадженню більш прозорих і підзвітних процесів прийняття рішень.

Під час Форуму випускники Школи молодого політика та Академії громадянина – навчальних програм Міжнародного республіканського інституту з питань політики та громадянського суспільства – представлять пропозиції щодо реалізації громадських проектів, які вони хотіли б бачити на порядку денному в Маріуполі.

Після цього учасники Форуму розділяться на робочі групи для подальшого обговорення проектних пропозицій та розробки планів дій щодо шляхів реалізації цих проектів у Маріуполі.  

Ключові промовці Форуму:
  • Степан Махсма, секретар Маріупольської міської ради;
  • Майкл Дракмен, Директор МРІ в Україні;
  • Олександр Слобожан, виконавчий директор Асоціації міст України;
  • Лілія Золкіна, начальник управління у справах сім’ї та молоді Донецької обласної державної адміністрації;
  • Андрій Саук, співзасновник Школи ефективного ОСББ, еко-активіст;
  • Тарас Бик, керівник програм МРІ та спеціаліст з проведення досліджень;
  • Представник Рівненської міської ради.
Форум активних громадян буде організовано Міжнародним республіканським інститутом (МРІ) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Під час Форуму МРІ також представить результати свого  останнього опитування громадської думки в Маріуполі.  

Реєстрація для ЗМІ відкрита до 19 вересня.
 
Новости раздела