01.01.1970

Президент Петро Порошенко підтвердив, що солдати-строковики працювалии будівельниками на дачах

Источник: Міністерство оборони України

Президент Петро Порошенко зустрінеться із військовими, які повертаються додому в рамках демобілізації шостої хвилі.

«Як я і обіцяв, я поставив завдання щоб до кінця жовтня шоста хвиля демобілізації була завершена. Що ми отримаємо в кінці жовтня? Де-факто, багато політиків нам обіцяли перехід на контрактну армію. Я наголошую, що з кінця жовтня українська армія стає контрактною, добровольчою», - заявив Петро Порошенко під час виступу на церемонії передачі військової техніки та озброєння Збройним Силам у ході робочої поїздки до Харківської області.

«Мною поставлене завдання, щоб всі військовослужбовці пройшли добрий рівень бойової підготовки, тренувань та навчання. Так само, як і 13 тис. військовослужбовців, які проходитимуть строкову службу», - сказав Глава держави. Він зауважив, що солдати-строковики більше не будуть працювати будівельниками на дачах, або виконувати інші завдання, не призначені для бойового навчання.

Президент також підкреслив, що призовники строкової служби не будуть направлені у місця проведення  бойових дій, у зону антитерористичної операції. «Головне їх завдання – навчитися захищати Батьківщину, стати справжнім захисником України», - сказав Петро Порошенко.

Новости раздела