27.07.2016

Сі Бриз-2016: американські піхотинці програли українцям на тренуванні

Источник: Інформаційне агентство "Правда"

Підготовка українських піхотинців та навики ведення захоплення населених пунктів дозволили нашим військовим обійти представників збройних сил США під час практичної частини навчань Сі Бриз -2016. Про деталі тренувальних дій Інформаційному агентстві "Правда" розказав заступник командира окремого батальйону морської піхоти м. Одеса Геннадій Шеремет.

"У американців дуже цікаві методи планування, у них чітке виконання завдань, у них є певні навики. Вони в нас також вчаться. Коли ми проводили стрільби з ними та захоплювали військове містечко, вони тримали оборону. Нам сказали, що ми неправильно воюємо, бо так неможна. У нас не було "поранено" жодної людини, у них – 7 "вбитими". Вони сказали, що це неправильно",  - сказав військовий.

Нагадаємо, що на півдні України триває активна фаза військових навчань Сі Бриз-2016. Так, 27 липня відпрацьовували переправу через затоку, наведення понтонних мостів і встановлення блок-постів.

"Сьогодні зранку було проведено десантування наших військових в кількості 70 осіб з двох бортів українських літаків водночас, які провели захоплення об’єктів. Одночасно проводилося морське десантування військових США і України. Паралельно велося зачищення підрозділами Нацгвардії України. Одночасно велася робота з блокування місцевості", - повідомив Геннадій Шеремет.

Також інтернаціональні групи військових відпрацьовували захист, охорону об’єктів, працювало 4 диверсійно-розвідувальні групи.

"Це десантно-штурмова рота, яка висадилася безпарашутним способом. Йде активна фаза в морі, кораблі ведуть вогневу підготовку по морським цілям", - розказав про деталі тренувальних операцій морський піхотинець.

Новости раздела