12.07.2017

Скандальний вантаж: Берлін вимагає у Siemens пояснень щодо постачання газових турбін в окупований Крим

Источник: ТСН

Компанії самі повинні перевіряти, чи потрапляє їхня корпоративна діяльність під санкційний режим.

Уряд Німеччини уважно вивчає питання про те, як У Siemens пообіцяли завадити Росії встановити у Криму нелегально завезені турбіни компанії У Siemens пообіцяли завадити Росії встановити у Криму нелегально завезені турбіни компанії дві газові турбіни Siemens опинилися в Криму, що перебувають під дією європейських санкцій, і зажадали у компанії негайно пояснити ситуацію.

Про це пише представник німецького уряду Штеффен Зайберт, - пише Reuters.

"Компанії самі повинні перевіряти, чи потрапляє їхня корпоративна діяльність під санкційний режим", - сказав він, додавши, що ситуація незвичайна і що з часом стане зрозуміло, які її наслідки.

Нагадаємо, що німецький концерн Siemens подав в арбітражний суд Москви позов проти російської держкомпанії Технопромекспорт, яка будує електростанції в Криму, вимагаючи повернути газові турбіни, які були поставлені в обхід санкцій на анексований РФ півострів.

Читайте також: Турбіни Siemens у Криму: як промисловий гігант міг організувати порушення санкцій ЄС Турбіни Siemens у Криму: як промисловий гігант міг організувати порушення санкцій ЄС Турбіни Siemens у Криму: як промисловий гігант міг організувати порушення санкцій ЄС

Нагадаємо, на початку липня Reuters повідомило, що Росія ввезла до Криму електротурбіни Siemens попри санкції - Reuters Росія ввезла до Криму електротурбіни Siemens попри санкції - Reuters Росія ввезла турбіни для електроенергії німецької компанії Siemens в окупований Крим, незважаючи на європейські санкції.

У німецької компанії на цю інформацію відповіли так: "У нас немає переконливих доказів У Siemens пообіцяли завадити Росії встановити у Криму нелегально завезені турбіни компанії У Siemens пообіцяли завадити Росії встановити у Криму нелегально завезені турбіни компанії можливої доставки наших турбін в Крим. Однак ми серйозно ставимося до подібних чуток і створили спеціальну групу, яка розпочне перевіряти факти".

Новости раздела