28.06.2017

Співробітниками сектору ювенальної пробації м.Маріуполя із неповнолітніми проведено захід, присвячений Дню Конституції України

Источник: Сектор ювенальної пробації м.Маріуполя Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ

Напередодні Дня Конституції, 27 червня 2017 року, на базі Центру підтримки сім’ї Приморського району м.Маріуполя співробітники сектору ювенальної пробації провели тренінгове заняття із неповнолітніми, що перебувають на обліку за темою: «Конституція - основний закон України» з метою виховання почуття патріотизму до своєї держави. Спеціалісти Сектору розповіли підліткам про те, що Конституція України має вищу юридичну силу. Вона є Основним Законом країні. Основним він є тому, що, будучи правовим актом найвищої юридичної сили, на найвищому державному рівні закріплює найважливіші якісні риси, які характеризують суспільний та державний лад України.

У ході зустрічі в ігровій формі неповнолітніх ознайомили з Конституцією України, навчили реалізовувати свої права згідно законодавства; допомогли зрозуміти необхідність поважного ставлення до власної особистості та інших. Нагадали про те, що особисті (громадянські) права та свободи складають основу правового статусу людини. До них належать права на: життя, на повагу, на свободу та особисту недоторканність, на недоторканність житла, таємницю переписки, телефонних розмов, не втручання в особисте та сімейне життя, свободу пересування, свободу думки та слова та інше.

Діти були вдячні за отримані знання та позитивні враження, а співробітники Сектору вдячні керівництву Центру підтримки за можливість провести захід в приміщенні Центру.

 

Світлана Олійник,

сектор ювенальної пробації м.Маріуполя

Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ

Новости раздела