06.10.2016

Як виглядає "одинадцятка", з якою Шевченко перемагатиме Туреччину

Источник: depo.ua

Сьогодні, 6 жовтня, о 21:45 в турецькому місті Конья розпочнеться поєдинок відбору до ЧС-2018 Туреччина - Україна

Depo.Сектор вибрав оптимальний, ймовірний, стартовий склад, який може досягти успіху. Чому? Пояснимо далі.

Як виглядає "одинадцятка", з якою Шевченко перемагатиме Туреччину - фото 1

Голкіпер - П'ятов. Особливих аргументів для зміни "завжди номера першого" немає.

Захист - Соболь - Хачеріді - Кучер - Бутко. Якщо б не травмувався Ярослав Ракицький, то місце Олександра Кучера було б його. Якщо на флангах кандидатури практично беззаперечні, то в центрі все ж може бути ротація. Того ж Кучера може замінити Іван Ордець. Проте це малоймовірно

Півзахист - Степаненко - Рибалка - Зінченко. Тут в Шевченка і компанії може боліти голова найбільше. Ми зупинилися на цьому тріо, адже і "динамівець", і "гірник" відмінно виглядають в своїх командах. Молодий Зінченко  - це перспектива, яка, вочевидь, не обговорюється. Хоча, не здивуємось, якщо півзахисника "ПСВ" замінить Віктор Коваленко, а Рибалку - Сергій Сидорчук.

Атака - Коноплянка - Кравець - Ярмоленко. Попри сумну статистику ігрової практики в Євгена Коноплянки, навряд чи його наважаться "посадити на лаву". Тож Івану Петряку треба ще чекати свого шансу. Така ж ситуація з конкуренцією Ярмоленко-Караваєв. І навряд чи переконає в протилежному статистика футболістів в чемпіонаті, яка зовсім не на користь "динамівця": 

Олександр Караваєв: 9 матчів. 4 голи, 2 результативні передачі. 
Андрій Ярмоленко: 7 матчів. 2 голи, 1 результативна передача

Найпрогнозованіша позиція - вістря атаки. Нападник "Гранади" Артем Кравець вже встиг двічі відзначитись в Примері, а відтак забронював собі місце в основі збірної.

Новости раздела